YENI TEKNOLOJISIYLE 2018 MODEL HONDA CIVIC

2018 Model Yeni Honda Civic Sedan

Özellikleri ve Donanımı

Son bir kaç yıldır yeni bir tasarım anlayışıyla hareket eden Honda, etkileyici tasarımı ve donanımı ile dikkatimizi çekmekte yalnızca benzinli ve benzinli LPG’li olarak piyasaya sürülen Honda Civic’in dizel motorlu modelini Türkiye yollarında göremeyeceğiz.

Otomatik ve manuel vites opsiyonunun bulunduğu 2018 model Civic’de, 6 ileri şanzımana sahip vites mevcuttur.  Ayrıca güçlü motoru ile dikkat çeken Civic saatte 200 kilometre hıza kadar ulaşabilmekte.

Aracımızın Türkiye pazarında tek dezavantajlı noktası ise yakıt tüketiminin 100 kilometrede ortalama 8 ile 9 litre aradığında olmasıdır. Bundan dolayı bu araçta LPG olası bir seçenek.

Türkiye fiyatına bakacak olursak, 2018 model Honda Civic 88 bin TL başlangıç fiyatına sahip olmakla beraber en üst modeli ise 120.000 TL den satışta bulunmaktadır. Fiyat aralığı son derece geniş olan aracın birçok paketi ve donanımı mevcuttur.

7 inç büyüklüğündeki ekran hem navigasyon sistemine entegre hem de geri görüş kamerası donanımını yönetmekte. Ayrıca multimedya sistemi de kolaylıkla buradan yönetebileceksiniz.

Donanımına bakacak olursak yeni Honda, anahtarsız giriş ve motor çalıştırma sistemi ile dikkatleri üzerine çekmekte. Ayrıca anahtarı çıkarmadan aracı çalıştırma ve kapıları açma fırsatına sahipsiniz.

Isıtmalı ön koltuk donanımını bizlere sunan 2018 Honda Civic, konforlu yolculuk imkanı sağlamakla beraber elektrikli park freni donanımlar arasındadır. Yakıt verimi sağlamanıza yarayan Ekon sistemi de önemli donanımlardan sadece birisi.

Sürücü, yolcu ön yan ve perde hava yastığının genel olarak sunulduğu modelde; araç denge kontrol sistemi, yokuş kalkış desteği lastik basınç ikazı, yol bilgisayarı, direksiyondan kumandalı müzik sistemi gibi özellikleri de bütün paketlerde standart olarak bulunmaktadır.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri: