AYLIK 1.500 TL TAKSITLE SIFIR ARABA KAMPANYASI BAŞLADI!

Fiat’tan ticari araçlarda yılın en iyi kampanyası yıl sonuna özel fırsatlarla devam etmektedir.  İki yıl yüzde sıfır faiz fırsatıyla sunulan kredi kampanyası Koç Finans tarafından verilmektedir. sıfır araba kampanyası çerçevesinde Türkiye’de en çok tutulan ticari araçlara sahip olan fiyat 2016’nın Aralık ayına özel hazırladığı faizsiz kredi kampanyasıyla yeni hafif ticari araçların satışında devam ediyor.

2016 model Fiat Fiorino, Fiat Fullback ve yeni Fiat Doblo modellerinden birisine sahip olmak istiyorsanız faizsiz kredi destekli araba kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Ticari araç kategorisinde yer alan Fiorino Fullback ve Doblo modellerine özel hazırlanan kampanyasıyla Türkiye’de önemli bir satış oranına ulaşan bu araçlara faiz ödemeden kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Teknoloji ve yakıt tüketimi açısından önemli  veriler sunan Fiat hafif ticari araç kategorisinde yer alan bu modellere sahip olmak isteyenlere 30 bin TL 20 ay yüzde sıfır faiz seçenekli sıfır araba kampanyası sunulmaktadır.

Aylık 1500 TL ödemeli, 30 bin TL, 20 ay, yüzde sıfır faizli Fiat sıfır araç kampanyasından yararlanarak siz de hafif ticari araçlardan biri olan Doblo, Fiorino ve Fullback modellerine kolay bir şekilde sahip olmak istiyorsanız aralık ayının sonuna kadar devam edecek kampanyayı kaçırmayın.

Araçları daha yakından tanımak, test sürüşlerine katılmak ve özelliklerini keşfetmek için ayrıca kampanyadan yararlanmak için en yakın Fiat yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri: