AUDI A4 VE A4 AVANT İÇIN FAIZ SIFIR ARABA KAMPANYASI

Audi’den inanılmaz bir sıfır araç kampanyası başlıyor. Kampanyalı araba modelleri içinde önemli bir satış oranına ulaşan Audi, yeni modeli ve ne çok tercih edilen aracı olan Audi A4 ve A4 Avant modellerine sahip olmak isteyenlere özel bir araç kampanya başlatıldı.

 

Yeni Audi A4 ve A4 Avant modelleri son derece geniş bir araç olan bu modeller konfor açısından son derece iyi araçlar olarak göze çarpmaktadır. Yakıt tüketiminde sunduğu detaylar gerçekten ilginç sonuçlar vermektedir. Dizel motor seçeneğinde çok güçlü bir motorla birlikte yakıt tüketimini düşüren bir teknoloji anlayışı bulunmaktadır.

 

Özellikleri açısından konfor ve teknolojiyle donatılan bu araçlar için sabit kur avantajı ve faizsiz bir şekilde sunulmaktadır. Sıfır faizli araç kampanyasında tam 60 Bin TL kredi desteğinden yararlanarak siz de Audi A4 ve A4 Avant modellerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

60 Bin TL için, 24 ay vade seçeneğinden yararlanarak % 0 faiz seçeneğinden yararlanarak siz de bu kampanyadan yararlanarak Audi 2016 araba kampanyasından yararlanabilirsiniz.

 

Detaylar için Audi yetkili satış noktasına uğrayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri: