2019 TOYOTA COROLLA FIYATI VE DONANIMLARI

Yeni yılın önemli sedan modellerinden biri olan 2019 Corolla, 1.6 motor seçeneğiyle ilgi görmeye devam ediyor. Fiyat ve performans açısından tercih edilebilecek önemli modellerden biri olan yeni Corolla, iç dizaynında da iyileştirmeye gidildi.

2019 model Toyota Corolla, yokuş kalkış desteği ve şerit takip sistemi gibi sistemleri standart olarak sunmaktadır. Son derece beğeni toplayan bir tarza sahip olan yeni kasası kendini en iyi yansıtan sedan modellerden biri olarak dikkat çekmektedir.

Geliştirilmiş motor anlayışla yeni üretilen bu arabanın en alt modelinin fiyatı 92.000 TL, en üst modelinin fiyatı ise 165.000 TL’den satışa sunulmaktadır. Corolla aracı yakıt tüketimi açısından gayet makul bir tüketime sahiptir. 100 km’de şehir içinde ortalama 8 litre, şehir dışına çıktığınızda ise bu miktar 6 litre yakıt tüketim oranları yansıtmaktadır.

Göze hoş gelen zihniyetiyle sedan kategorisindeki bu model arabaların 5 kapısı bulunmaktadır. Bu yönüyle aracımız C segmentinde yer alan araba bölümündedir. Standart teknik veriler bakımından incelediğimizde 10 saniyede 100 km hıza ulaşan bu araç saatte 192 km hız yapabilmektedir.

Yol tutuşu gayet iyi olan ve güvenlik açısından da yapılan tüm testleri başarıyla geçen yeni Corolla 2019 modelinde sunulan özellikler sedan kategorisinde yer alan bu aracın Türkiye’de daha çok tutulmasını sağlamaktadır. Aracın dayanıklılığı son derece iyi olup ikinci el araba piyasasında da değer kaybetmeyen modellerden biri olarak dikkat çekmektedir.

Faizsiz kredi desteğiyle de satın alınabilecek olan bu araç için 25 bin TL kredi desteği 12 ay vade seçeneğiyle % 0 faizli kredi desteğiyle satışa sunulmaktadır.

Siz de Toyota Corolla modeliyle ilgili ayrıntılı bilgi almak ve aracın test sürüşlerine katılarak aracı daha yakından görmek için Toyota bayilerine uğrayabilirsiniz.

Bu ilana benzer arama terimleri: